EFT a FASTER EFT

techniky emoční svobody či také akupunktura bez jehel. Za plného vědomí hovoříte o svém problému a přitom "ťukáte" na určité akupunkturní body na obličeji, v horní části těla a na ruce.

Tyto techniky jsou velmi efektivní a zároveň jemné. Pracují s pocity a emocemi. Poťukáváním na jednotlivé akupunkturní body postupně rozpustíte negativní vzpomínky a bloky, které jsou s vašimi problémy spojené. Díky tomu, že změníte svůj pohled na dané situace se osvobodíte a můžete se otevřít novým možnostem, které vám do života budou přicházet. A řídit si svůj život podle svých představ je ten největší dar, který si můžeme dát.

Na co se můžeme zaměřit:

strachy, fobie, úzkosti, stavy paniky, závislosti, nadváha, pocity viny, studu, nízké sebevědomí, problémy s partnerem, s dětmi, rodiči, kolegy v práci, ztráta zaměstnání, problémy v podnikání, nespavost, zdravotní problémy, bolesti ...

FASTER EFT a EFT fungují i tehdy když máte dojem, že žádné pocity nebo emoce nemáte. Dokonce ani nemusíte sdílet, čeho se váš problém týká.OSHO ZEN TAROT 

tyto karty nabízí možnost podívat se na daný problém nebo situaci z pohledu TADY A TEĎ v přítomnosti, ukazují, co se děje v našem nitru a poskytují návod, jak s danou situací naložit, jak ji pochopit a přijmout. Není to tedy žádný výklad budoucnosti. Je to spíše informace o tom, jak to teď je.


SEBEKOUČOVACÍ KARTY

dávají odpovědi pomocí otázek. Jejich zodpovězením můžete získat nový pohled na problém a inspiraci, jak jej vyřešit.

OSHO ZEN TAROT
OSHO ZEN TAROT